SHENZHEN POTANSİYEL ENDÜSTRİLER LTD.

MÜŞTERİLERE FAYDALI BİR YAŞAM SÜRESİ GETİRİN!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

Sertifikalar
iyi kalite İnşaat Vinç Asansör satış için
Müşteri yorumları
Mükemmel kaldırma kalitesi ve kalitesi için mutluyuz. Tak ve çalıştır sistemi çok iyidir, kabloyu tek tek bağlamanız gerekmez.

—— Jason

Oldukça iyi inşaat asansörü, Çin'den aldığımız en iyi vinçtir.

—— David

Güzel inşaat asansör, güvenilir ve çok iyi bitirme, bahçemde gördüm ondan seviyorum. Kurulum basit ve kolaydır, zaman ve maliyetten tasarruf sağlar.

—— Ricardo

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd
Fabrika kapısı Fabrika atölyesi Kafes montaj hattı 2 Ofis Kapısı Toplantı Salonu Fabrika Kafes montaj hattı 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : ANKA
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 8000000-20000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%
Profesyonel bir inşaat makineleri üreticisi ve tedarikçisi olarak güvenilir ürünleri üretiyoruz ve global müşterilerimize mükemmel hizmet veriyoruz. Yaklaşık 25 yıldır sektördeyiz, lider ürünümüz İnşaat asansörü / asansörü ve Kule vinci içerir ve özellikle Amerika, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika'ya mükemmel ürünümüz ve vb, 25'ten fazla ülkede. Kapsamlı kaynaklarımız ve kalite kontrol sistemimizle kaliteye bağlıyız ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

ANKA İnşaat asansörü / asansörü, 300kg, 500kg, 800kg, 1000kg, 1200kg, 2000kg ve 2700kg, 3200kg, 4000kg'a kadar yük kapasitesini, doğrudan motor tahrikli ve frekans dönüşümlü olarak sağlayabilir, kaldırma hızı 36 m / dak, m / dak, 63m / dak, 96 m / dak. ANKA ayrıca Endüstriyel vinç / asansör ve daimi kremayer ve pinyonlu asansör üretimi yapmaktadır. ANKA, müşterilerden gelen farklı talepleri karşılamak için özelleştirilmiş tasarım ve üretim sağlamaktadır.

ANKA vinçler, tak ve çalıştır sistemi ile donatılmıştır, bu, vinç kurulumunu tamamlamanın ve vinci çalıştırmanın en etkili ve hızlı yoludur. ANKA, müşterilerimize güvenilir kaliteyi ve çok iyi sonuç veren ürünü üretmeye ve tedarik etmeye odaklanır ve böylece müşterilerimizin ürünlerimizi kullanarak uzun vadeli faydalar elde etmelerini sağlar.

İletişim bilgileri
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. WANG YIMING

Tel: 86-755-83278809

Faks: 86-755-83278663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)