SHENZHEN POTANSİYEL ENDÜSTRİLER LTD.

MÜŞTERİLERE FAYDALI BİR YAŞAM SÜRESİ GETİRİN!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite İnşaat Vinç Asansör satış için
Müşteri yorumları
Mükemmel kaldırma kalitesi ve kalitesi için mutluyuz. Tak ve çalıştır sistemi çok iyidir, kabloyu tek tek bağlamanız gerekmez.

—— Jason

Oldukça iyi inşaat asansörü, Çin'den aldığımız en iyi vinçtir.

—— David

Güzel inşaat asansör, güvenilir ve çok iyi bitirme, bahçemde gördüm ondan seviyorum. Kurulum basit ve kolaydır, zaman ve maliyetten tasarruf sağlar.

—— Ricardo

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd
Dijital kesme makinası
Teslim makinesi
Direk bölüm üretim hattı
Delme makinesi
Test kulesi
Kafes montaj hattı 2
Kule direk bölümünün otomatik üretim hattı
Kaynak robotu

Dijital kesme makinası

Teslim makinesi

Direk bölüm üretim hattı

Delme makinesi

Test kulesi

Kafes montaj hattı 2

Kule direk bölümünün otomatik üretim hattı

Kule vinç direk bölümü için kumlama ve boyama otomatik işleme hattı

Kaynak robotu

Kaynak robotu çalışması

 • Üretim hattı

  ANKA , ANKA vinç ve kule vinci ile İnşaat vinci profesyonel imalat ve pazarlaması için 20000 metrekarelik üretim ve ofis alanından oluşuyordu.

  ANKA, fabrikada ham çelik, dijital kesim, kumlama, bükme makinesi, kaynak, boya satın alma ve aynı zamanda fabrikamızda silindirler ve tekerlekler üretme, tüm bu işleri ANKA fabrikasında üretme kapasitesine sahiptir. Her ürünün standart olarak yüksek kalmasını sağlamak için kontrol ve denetim kesinlikle takip edilecektir.

  ANKA vinç, tüm seri ürünlerini müşterilere tek kafesli ve çift kafesli olarak sunmakta, kafes kapasitesi 1000kg, 1200kg, 2000kg, 2700kg, 3200kg ve direkt motor tahrikli ve frekans dönüşümü 36 m. / dak, orta hız: 0-63m / dak ve yüksek hız: 0-96m / dak, maksimum yükseklik 450 metreye kadardır. Ayrıca kafesin farklı boyutlarını müşterilere sunabilmek özel talebe bağlıdır.

  Bileşenler ve frekans dönüştürücü, Schneider'dendir. ANKA ayrıca müşterilerimizin özel talepleri için SEW motor ve şanzıman da sağlamaktadır.

  Gelişmiş tesisler ve beceriler, temiz ve çevre dostu atölye ile ANKA, güvenilir, güvenli ve yüksek performanslı inşaat makineleri üretmekte ve küresel pazar için yüksek verimli dikey erişim çözümü sunmaktadır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. WANG YIMING

Tel: 86-755-83278809

Faks: 86-755-83278663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)