SHENZHEN POTANSİYEL ENDÜSTRİLER LTD.

MÜŞTERİLERE FAYDALI BİR YAŞAM SÜRESİ GETİRİN!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Sertifikalar
iyi kalite İnşaat Vinç Asansör satış için
Müşteri yorumları
Mükemmel kaldırma kalitesi ve kalitesi için mutluyuz. Tak ve çalıştır sistemi çok iyidir, kabloyu tek tek bağlamanız gerekmez.

—— Jason

Oldukça iyi inşaat asansörü, Çin'den aldığımız en iyi vinçtir.

—— David

Güzel inşaat asansör, güvenilir ve çok iyi bitirme, bahçemde gördüm ondan seviyorum. Kurulum basit ve kolaydır, zaman ve maliyetten tasarruf sağlar.

—— Ricardo

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd Shenzhen Potential Industries Co., Ltd
Fabrika kapısı Fabrika atölyesi Kafes montaj hattı 2 Ofis Kapısı Toplantı Salonu Fabrika Kafes montaj hattı 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : ANKA
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 8000000-20000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%
Profesyonel bir inşaat makine üreticisi ve tedarikçisi olarak, müşterilerimize en güvenilir ürünler ve mükemmel hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 30 yıldır sektördeyiz. Ürünlerimiz şu anda Amerika, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Güney-Doğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir. Kapsamlı kaynaklarımız, kaliteye bağlılığımız ve müşteri memnuniyetine adanmışlığımızla, tüm dünyadaki müşterilerimize yenilikçi cevaplar sunabileceğimize inanıyoruz.

İnşaat vinci lider ürünümüzdür. ANKA, müşterilerine tek kafesli ve çift kafesli yüksek kalite ve güvenlikli inşaat asansörü sağlar, kafes kapasitesi 1000kg, 1200kg, 2000kg, 2700kg, 3200kg arasındadır ve doğrudan motor tahrikli ve frekans dönüşümü düşük hızlara ulaşır. 36 m / dak, orta hız 0-63m / dak ve yüksek hız 096m / dak. Ayrıca müşterilerden gelen özel talebi karşılamak için kafesin farklı boyutlarını sağlayın.

İnşaat asansörleri, Kule vinçleri, Beton pompaları, Beton yerleştirme bomu, Süspansiyon gücü çalışma platformundan Hava çalışma platformuna kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Özellikle 36m ve 40m pergel uzunluğuna sahip küçük Luffing vinci üretiyoruz, bu tür küçük manşonlu vinç kalabalık şehir merkezinde yaygın olarak kullanılıyor, küçük manşonlu vinci ile, kullanıcılar inşaat işlerini güvenlik ve verimlilik içinde sağlayabilirler. Ayrıca yedek parça veya direk bölümü, mekanizma sistemi vb. Gibi bağımsız bileşenler de sağlayabiliriz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Potential Industries Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. WANG YIMING

Tel: 86-755-83278809

Faks: 86-755-83278663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)